| Zavolejte nám +420737083088

O nás

Profirepas, s.r.o. a web www.noveturbo.cz je jediným místem, které ke spolupráci v oblasti profesionální repase autodílů budete potřebovat, ať jste autoservis, prodejce vozů či majitel svého plechového miláčka a chcete mu dopřát originální kvalitu za cenu levné náhrady. 

 
Společnost Profirepas, s.r.o. navazuje na dlouholetou praxi a zkušenosti s opravami automobilových součástí svých zakladatelů. Za mnoho let v autoopravárenství jsme nasbírali řadu zkušeností i servisních tipů, které úspěšně předáváme při komunikaci s vámi dále, abychom vám tím usnadnili starosti a ušetřili mnohdy nemalé finanční prostředky vynaložené zbytečně. Naším hlavním cílem je dostát jménu společnosti Profirepas a dělat pro vás skutečně profesionální repas autodílů
 
Jste-li velký servis, menší opravna či jen domácí kutil, který si rád vše udělá sám, máte v případě poruchy kterékoliv automobilové součásti z pravidla 4 možnosti, jak problém vyřešit:
1. zakoupit nový originál OE autodíl, kde je vysoká kvalita, ale i cena
2. nový autodíl nižší kvality, zde je nižší cena a ve většině případů výrazně nižší kvalita oproti OE
3. navštívit vrakoviště, tady je cena i kvalita velmi rozporuplná a navíc odcházíte zcela bez záruky
4. zakoupit repasovaný originální díl či nechat zrepasovat svůj, výsledkem je nízká cena oproti OE, kvalita i záruka srovnatelná s novým OE dílem.
 
Díky spolupráci s námi se sami přesvědčíte, že je-li regenerace součásti provedena skutečně profi, není třeba vyhazovat finance za pořízení nového dílu a můžete zvolit chytré řešení od nás.
Jedině díky tomu, že vše děláme s důrazem na maximální kvalitu a preciznost, můžeme nabídnout na většinu našeho sortimentu plnou záruku 24 měsíců.
 
Na spolupráci s vámi se těší: 
Bc. Michal Bělohlav & Martin Louda
 

    


Již máme velice skvělé postavení v oblasti servisu turbodmychadel a celkově v oboru, které bylo právem vybudováno spokojeností a ohlasy našich zákazníků. Máme spokojené a stále se vracející zákazníky, kterých si vážíme a odvádíme jen a  jen tu nejkvalitnější práci pro každého.

 

 

  • Věříme, že při zkušenostech s námi budete velice spokojeni! Jsme nejmoderněji vybavený turbo servis své doby.
  • Udržujeme své znalosti a přehled v oboru stále čerstvý. Účastníme se pravidelných školení a kurzů. 
  • Používáme pouze originální nejkvalitnější turbo díly.
  • Původ odvedených služeb Česká republika - velmi vysoká kvalita, velmi vysoké nároky při koncové kontrole. Hodnoty turbodmychadla po generální opravě se shodují s hodnotami nového turbodmychadla. 
  • Případné reklamace řešíme s velkým ohledem na svého zákazníka.
  • Turbodmychadla odesíláme nejpozději do 24 hodin.
  • Ručíme za původ odvedených služeb (Česká republika) velmi vysoké nároky na kvalitu.
  • Nabízíme top zboží za velmi libové ceny. 
    Recenze na Heureka.cz